КНГУ вимагає припинити тиск на директора ННІ ФіЖ ТНУ імені В. І. Вернадського С.Л. Кузьміну

Шановні колеги!

Конгрес національних громад України співпрацює з Навчально-науковим інститутом філології та журналістики Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського з 2019 р.

З великим занепокоєнням ми спостерігаємо за тим, як під час воєнного стану робляться спроби чинити тиск на директора Навчально-наукового інституту філології та журналістики Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського С.Л. Кузьміну.

Підтримати Світлану Леонідівну Кузьміну, поставивши свій підпис під листом підтримки, можна за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc4qvwPJ0eQAxrbGQ8v-y_-ZXVgzKyLokxYmSVAzMAqKnuzbw/viewform

--------------------------------------------------------

 

Освітньому омбудсмену України

Партнерам та стейкхолдерам Навчально-наукового інституту філології та журналістики 

Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського

Журналістській спільноті

Всім зацікавленим особам
 

Відкритий лист підтримки

 

Шановні колеги!

Конгрес національних громад України співпрацює з Навчально-науковим інститутом філології та журналістики Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського з 2019 р.

Навчально-науковий інститут філології та журналістики Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського готує фахівців за спеціальностями кримськотатарська мова та мова і література іврит, що безумовно сприяє реалізації прав національних меншин в Україні.

Інститут плідно співпрацює з кримськотатарською спільнотою шляхом розробки спільних програм з Кримськотатарським  ресурсним центром.

З великим занепокоєнням ми спостерігаємо за тим, як під час воєнного стану  робляться спроби чинити тиск на директора Навчально-наукового інституту філології та журналістики Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського  С.Л. Кузьміну.

Нам стало відомо, що ректор  Університету Бортняк В.А. та проректор з навчальної роботи Ноженко В.С. з невідомих нам причин протягом тривалого часу чинять тиск на Світлану Кузьміну, а також Інститут в цілому. Репресивна політика керівництва Університету реалізується через безперервні доручення, розпорядження, накази, терміни виконання яких встановлюються без урахування поточної ситуації та обмежених можливостей їх виконання. Ректор і проректор з навчальної роботи також збирали наради, на яких в агресивному тоні висловлювались усні догани тим, хто не вкладався у встановлені терміни, неодноразово проводили співбесіди з директором Інституту і завідувачами кафедр, звинувачуючи їх у тому, що Інститут не забезпечує рентабельність освітніх програм на основі абстрактних, не співвіднесених з реальним розкладом занять і аудиторним навантаженням викладачів, статистичних розрахунків.  Крім того, ректор вдавався до відвертих психологічних маніпуляцій, стверджуючи, що має якісь свої джерела, які інформують його про тривожний стан справ в Інституті. Це все свідчить проте, що керівництво Університету намагається зруйнувати злагоджену роботу Інституту.

Окрім того, був запропонований проект розформування кафедри слов’янської філології та журналістики і перенесення освітніх програм з української філології на кафедру зарубіжної філології!

Конгрес національних громад висловлює свою повну підтримку директору Навчально-наукового інституту філології та журналістики Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського, доктору філософських наук С. Л. Кузьміній та завідувачам кафедр слов’янської філології та журналістики О.А. Поповій, зарубіжної філології Семенець О.С.

 

ТНУ імені В.І. Вернадського – єдиний заклад вищої освіти, який виїхав з окупованого рф Криму. Саме завдяки самовідданій праці директора Інституту та злагодженій роботі зібраної нею команди Навчально-науковий інститут філології та журналістики Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського успішно відновив свою діяльність в Києві, розвивається, готує кадри та фахівців для роботи в Криму після його деокупації, та продовжує чинити інтелектуальний спротив російським окупантам. 

 

Виконавчий віце-президент  КНГУ                                                         Йосиф Зісельс.