Європейський табір

 

ооо.png

Європейський табір – це унікальний освітній простір, основною метою якого є відпочинок і неформальна освіта молодого покоління в атмосфері європейських цінностей.

13938195_1160461237345422_4508892903335564710_o_1.jpg

 

Європейський табір – це міжнаціональний проект, що об’єднує підлітків з України, Грузії та Молдови. Хлопці та дівчата віком від 12 до 16 років зможуть цікаво та корисно провести частину літа серед неймовірної краси Карпат, зануритися у світ  європейського співтовариства.

Спеціально розроблені молодіжні тренінги особистісного зростання створюють освітній простір,пронизаний демократичними принципами, занурюють в атмосферу природнього способу життя європейської людини. У таборі підлітки матимуть широкий вибір активностей: проектних, пізнавальних, дослідницько-орієнтованих з урахуванням індивідуальних особливостей та уподобань кожного учасника. Ці активні та інтерактивні заняття в ігровій формі розкривають зміст основних принципів демократії в їх історико-культурних і повсякденних проявах, допомагають розвинути  аналітичні та творчі здібності підлітків. Під час екскурсій діти познайомляться з кількома найпрекраснішими містами Західної України, яка славиться своїм європейським шармом. У таборі діятимуть різноманітні гуртки, майстер-класи та спортивні секції.

У Євротаборі молодь активно комунікує між собою та з ведучими табору, вчиться працювати в команді, розвиває своє уміння критично мислити, знаходити творчі рішення і діяти. Тренування таких соціальних компетентностей дає можливість підліткам та молоді розв’язувати життєво важливі проблеми. Здатність брати на себе відповідальність, співпрацювати, виступати з ініціативами, бути відкритим до світу стає фундаментом для покоління ХХІ століття.

Через неформальні методи подачі історії, культури, мистецтва, політики, права, що наповнюють тематичні дні проекту, учасники проживають власний досвід буття в демократичному світі. Зокрема, підлітки проведуть вибори до «Європарламенту» табору, підвищать свій рівень екологічної свідомості, у ретроспективі простежать розвиток європейської культури від первісності до постмодерну, матимуть міні-курс з медіаосвіти, навчаться відкривати власний бізнес та платити податки, проведуть наукові дослідження та експерименти, стануть компетентними з питань європейського співіснування людей різної релігійної та етнічної приналежності.

Європейський табір – це унікальна можливість для дітей із України (зокрема, внутрішньо переміщених), з Молдови та Грузії знайти собі нових друзів та мотивацію і натхнення для подальших власних пошуків і проектів.

 

 

Творімо майбутнє разом!

Новини Європейського табору