У Хмельницькому клубі толерантності відзначили День боротьби за скасування рабства

image_15.png

Міжнародний день боротьби за скасування рабства відзначається щорічно 2 грудня, це пов'язано з датою прийняття Генеральною Асамблеєю ООН Конвенції про боротьбу з торгівлею людьми і з експлуатацією проституції третіми особами (резолюція 317 (IV) від 2 грудня 1949 року).

Примусова праця, сексуальна експлуатація, військовий полон, сімейне рабство, шлюби з примусу, продаж наречених, передача у спадщину вдів, насильницьке вербування дітей для їх використання в збройних конфліктах, торгівля людьми і т.д. - ось сучасні форми рабства, викорінення яких є головною метою цього Дня.

За даними ООН, на сьогоднішній день в світі налічується близько 40 мільйонів жертв різних форм сучасного рабства. З тисячі осіб в світі п'ятеро є жертвами сучасних работорговців. Один з чотирьох жертв - дитина. Крім того, один з десяти дітей в світі змушений працювати, що в цілому становить 150 мільйонів дітей, зайнятих дитячою працею. Жінки і дівчата складають 99% числа всіх жертв, зайнятих у комерційній секс-індустрії, а також 58% в інших секторах тіньової економіки.
Про те, як не стати жертвою торгівлі людьми та як допомогти тим, кого ця біда не обійшла, ми розмовляли на зустрічі 1 грудня. Всю необхідну інформацію учасники клубу отримали завдяки чудовим іграм: "Ліза та її друзі подорожують світом" та "Рожеві окуляри". Дякуємо Оксана Устинова (Oksana Ustynova) за таку можливість та інформаційну підтримку!

Проєкт створено за підтримки Конгресу Національних Громад України
#КНГУ
#ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ_КЛУБ_ТОЛЕРАНТНОСТІ

 

image (1)_13.png

Проєкт створено за підтримки Конгресу національних громад України

#КНГУ

#ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ_КЛУБ_ТОЛЕРАНТНОСТІ