«Європейський табір-2017» офіційно відкрили

3kngu-4_1.jpg

 

logo спосоры еврокемп для сайта 08-2017.jpg

 

У п’ятницю, 4 серпня, офіційно розпочався “Європейський табір-2017”.

Цього року, як і минулого, табір зустрічає дітей з Грузії, Молдови, з різних регіонів України, в тому числі ВПО-дітей та дітей з території проведення АТО. Загалом у табір приїхали 106 дітей, з ними працює 30 досвідчених співробітників. Серед них 15 тренерів, директор, методист, креативна група (аудіо-фото зйомка, дизайнери), спортінструктор, діджей, музичний керівник та два психолога. Всі вони пройшли курс підвищення кваліфікації – курс неформальної освіти за сприяння КНГУ.

kngu-2.jpg

Табір діятиме тринадцять днів, під час яких діти поглиблять свої знання з  принципів демократії, класичних ідеологій, проведуть вибори до парламенту «Євротабору», який буде працювати над розробкою та втіленням проектів у день сомоврядування; дізнаються про правильне поводження з твердими побутовими відходами - що це цінний ресурс і  що учасники можуть особисто внести свій вклад у покращення екологічної ситуації в Україні. У ретроспективі побачать розвиток європейської культури від первісності до постмодерну, навчаться працювати в інформаційному просторі, відрізняти пропаганду від новин.

3kngu-1.jpg

У перший день соціальної включеності учасники отримають особистий досвід позитивної взаємодії з персонами та групами людей, які є стигматизовані в українському суспільстві. У цей день дітям покажуть різноманіття суспільства, у якому є виключені через соціальні процеси та стереотипи  групи. У другий день учасники відвідають соціальні заклади у Львові.

У день стартапів діти розроблять свої проекти, найкращі з яких отримають грошову підтримку на їхню реалізацію.

Співробітники унікального проекту «Європейський табір» проробили неймовірну роботу до відкриття табору: завчасно розробили тематичні дні, що стосуються різних аспектів європейського життя, їх ціннісного наповнення та практичного втілення. Також продумали антураж, що дозволяє  відчути себе у різних куточках неймовірно цікавої Європи, продумали гуртки, майстер-класи та спортивні заняття.

 У день відкриття із  самого ранку тренерки та організатори зустрічали учасників цьогорічного табору. Упродовж дня підліткам провели екскурсію по місцю, познайомили їх між собою за допомогою цікавих ігор, а також провели інструктаж.

Увечері ж увесь тренерський склад організував урочисту частину у вигляді програм на каналі EuroCamp. Привітали цьогорічних учасниць та учасників табору віце-президент КНГУ Йосип Зіcельс, директорка табору Тетяна Мураткіна та методисти Людмила Бондаренко і Руслан Нечипорук.

А далі розпочалося телешоу. Кожен тематичний день табору представили у вигляді вистави, театру тіней, відео, музичному виконанні чи прогнозу погоди. Спеціально для підлітків тренери та тренерки усіх команд заздалегідь записали відео-привітання і показали їх під час телешоу. Також для учасниць та учасників табору вся команда “Європейського табору” підготувала танцювальний сюрприз.

Телешоу “Єврокемпа” провели чудові ведучі Марія Суляліна та Андрій Безпалюк.

Табір 2017 року організовано Конгресом національних громад України (КНГУ) за фінансової підтримки Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні, Фонду сприяння демократії за підтримки Посольства США в Україні, ТОВ «Інфопульс - Україна», Київського офісу Євразійського єврейського конгресу (ЄАЄК), Асоціації єврейських організацій та общин України (Ваад України).

 

Дивись також:

Cторінку табору у ФБ  https://www.facebook.com/europeancampua/
Сторінку табору у Youtubehttps://www.youtube.com/channel/UCimqGzItkCAWvbdiMw-r7OA