Умови Конкурсу для участі у Міжнародному міжнаціональному дитячому таборі «Джерела толерантності (Истоки толерантности) – 2018. Молодша зміна (2-13 липня 2018 року)»

табір

З приємністю повідомляємо, що оголошено конкурс творчих робіт для участі у Міжнародному міжнаціональному дитячому таборі «Джерела толерантності – 2018. Молодша зміна (2-13 липня 2018 року)».

Юний друже!

Якщо хочеш взяти участь у таборі:

1. Заповни google анкету за посиланням

2. Виконай творчу конкурсну роботу.

Цього року конкурс присвячений яскравим постатям етнічних спільнот України, які зробили багатшою та різноманітнішою культуру нашої країни.  Це науковці, художники, музиканти й композитори, письменники, кінорежисери та архітектори, як загальновідомі так і малознані на сьогодні. Обирай історичну постать або сучасника, які тобі найбільше подобаються і в цікавий спосіб розкажи нам про цю людину та її діяльність.

Можливо, ти зробиш відкриття не тільки для себе, але і для широкого загалу, розповівши про унікальну постать!

Пропонуємо тобі обрати якусь постать, ознайомитися із її життям та творчістю та виконати один з цих варіантів творчого конкурсного завдання.

  • Зніми відео, на якому ти розповідаєш цікаві факти про постать та її внесок у культуру України. Завантаж відео на youtube з хештегом ДТ_2018 та надішли нам посилання.
  • Сходи в музей та зроби селфі біля стенду з інформацією про обрану тобою постать або її картиною, книгою, особистою річчю тощо.
  • Якщо ти більше хотів би (хотіла б) малювати, то намалюй про постать чи її роботу картину чи зроби колаж. Можеш створити скульптурну композицію з пластиліну.
  • Напиши оповідання або казку про історію наукового винаходу, мистецького твору чи  картини обраної тобою особи.
  • Створи мультимедійну презентацію про обрану тобою постать та її внесок у культуру України.

Свої тексти та презентації, фото мистецьких творів та посилання на викладені в youtube  відео надсилай на електронну адресу: tabirdt@gmail.com

У тексті листа обов’язково напиши своє прізвище, ім’я та вкажи: «Молодша зміна».

3. Сплати за участь у таборі

Якщо ти хочеш потрапити у табір і твої батьки готові сплатити 10 000 грн., ми будемо раді взяти тебе у табір без виконання конкурсної роботи.

Якщо ж ти готовий до виконання конкурсної роботи, у тебе є можливість потрапити у табір, ось так:

Виконуєш конкурсну роботу до 30 квітня, внесок становитиме  - 4500 грн.,
при виконанні конкурсної роботи до 20 травня внесок становитиме  - 5500 грн; при виконанні конкурсної роботи до 1 червня внесок становитиме  - 7000 грн.

Вартість включає страхування  та груповий проїзд із супроводом у обидві сторони з Києва.

4. Дочекайся запрошення у табір.

5. Збери усі необхідні документи. Перелік надішле тобі наш координатор

6. Сядь у поїзд та проведи незабутні дні у чудовій компанії:)

Довідки за телефонами:  (044) 248 36 70, (067) 365 57 96 Альфія.

Приєднуйся до нашої сторіночки у fb: Джерела толерантності та інстаграмі: d_tolerance