Пройшов підготовчий семінар для співробітників Європейського табору

 

logo спосоры еврокемп для сайта 08-2017.jpg

 

З 1 по 3 серпня 2017 року на території пансіонату Славський, що на Львівщині, пройшов підготовчий семінар для співробітників Європейського табору.

За три дні відшліфували програму тематичних днів табору. Кожен з днів у таборі буде розглядати одну з цінностей, на якій побудована сучасна Європа. Завдяки різним формам активностей (інтерактивним заняттям, лекціям, воркшопам, вправам з соціального театру, дискусіям, зйомці відео, проведенню флешмобів тощо) учасники та учасниці табору відкривають і пізнають демократичні принципи, формують свою європейську ідентичність.

Зокрема прописали процедуру виборів та діяльність парламенту на День виборів; розписали маршрут у Львові для кожної з команд, що відбудеться у День соціальної включеності. Також проговорили, що саме учасники та учасниці табору можуть робити у День самоврядування; у спільній дискусії визначили додати до бізнес-проектів, над яким працюватимуть підлітки, ще і соціальні проекти та ініціативи у День стартапів та багато іншого.

Конструктивні доповнення у тематичні дні вносив віце-президент КНГУ Йосип Зісельс.

У другий день прекемпу проговорили та підписали інструкції, що діють у дитячому таборі. Креативна група, до якої входять Дана Верстак та Дар’я Страйстер, підготувала антураж, що створює європейську атмосферу. Кожна з трійок тренерів обрала місце для своєї команди та прикрасила її, також були визначені майстер-класи та воркшопи, що проходитимуть у таборі. Зокрема проговорили, що всі вони мають відповідати тематичному дню, у який відбуватимуться.

Команда тренерів, а це - Сасін Владислав, Міронов Олександр, Безпалюк Андрій, Суляліна Марія, Жукова Наталія, Карсакова Олександра, Кіт Анастасія, Книжний Андрій, Клименко Анна, Кравчук Анна, Жданова Дар'я, Лебідь Дарина, Хома Всеволод, Абдулгазієва Гульнара, Живоглядова Дарина - програла вправи з методички для збільшення власної скарбнички вправ на знайомство, згуртування, на формування довіри, на формування відповідальності у дітей, на вирішення конфліктів у дитячому колективі тощо.

Над розробкою методичних вказівок для тренерів працювали Мураткіна Тетяна та Бондаренко Людмила.

Підготовчі три дні закінчилися репетицією вікриття Єврокемпу. Дякуємо хореографу табору Вікторії Грибан, яка за короткий проміжок часу поставила танець для співробітників, що завершує відкриття.