Конгрес національних громад України оголошує конкурсний відбір на участь у тренінговому курсі для підлітків 12 -16 років «Європейський табір 2019»

39834921_1921302711261267_7502569453859635200_o_0.jpg

Конгрес національних громад України оголошує конкурсний відбір на участь у тренінговому курсі для підлітків 12 -16 років «Європейський табір 2019»

 

Тренінговий курс для підлітків 12 -16 років «Європейський табір 2019»

 

Дати проведення: 14 серпня - 26 серпня 2019 р.

Місце проведення: Пансіонат «Славський», Львівська область

Вік учасників: 12-16 років

Про табір:

У «Європейському таборі» хлопці й дівчата навчаються, спілкуються, досліджують світ і самих себе. Ми допомагаємо підліткам знайти свої сильні сторони, повірити в себе та в суспільство, в якому живемо.

Після “Європейського табору” в учасників спостерігається невтримне бажання читати книги, випробувати власні сили, генерувати ідеї,  подорожувати, розповідати батькам та друзям про права людини, культуру та мистецтво, екологію, медіаграмотність, start up та багато різних інших цікавих речей.

 

Розміщення, харчування, медичне обслуговування:

Проживання в комфортабельних номерах від двох до чотирьох осіб готелю «Славський» (http://www.slavsk.com.ua/) серед  мальовничих Карпатських гір.

П’ятиразове збалансоване харчування, прогулянки на природі, басейн, спортивний майданчик.

Всі учасники/учасниці табору застраховані на період проведення тренінгового курсу (страхування входить у вартість).

Під час тренінгового курсу у пансіонаті постійно присутній медичний працівник.

З учасниками працює команда професіоналів, які люблять свою справу, а саме: директор, методист, тренери, ведучі воркшопів, дизайнер, фотограф/відеограф, музичний керівник, хореограф, спортивний керівник а також запрошені гості для проведення яскравих майстер-класів).

Основу програми становлять тематичні інтерактивні заняття, майстер-класи та гуртки. Також ми заохочуємо учасників до розвитку власних здібностей і талантів, прояву ініціативи — у форматі peer to peer надаємо учасникам можливість проведення своїх власних воркшопів та проектів.

Проїзд учасників:

Вартість квитків з м. Київ до с. Славське і назад 1000 грн.

Якщо ви організовуєте трансфер дитини самостійно, повідомте нам про це обов’язково на мейл eurotabir@gmail.com.  

 

Якщо хочеш взяти участь у таборі:

Заповни онлайн-анкету реєстрації за посиланням

Ми дуже хочемо познайомитись з тобою. Напиши невеличке ессе(до 1 сторінки А4), чому саме ти повинен/на потрапити в «Європейський табір 2019». Та відправ його нам електронною поштою word.

Напиши есе/твір, намалюй малюнок, зніми відео, як ти розумієш один з цих виразів:

1) Держава нічого не винна мені, а я винен/на державі.

2) Демократія – це механізм, який гарантує, що нами керують не краще, ніж ми на це заслуговуємо.

3) Чи є межа у толерантності?

4) Лише природа робить велике задарма.

5) Щоб нести відповідальність, мало мати сильні плечі і руки, потрібен розум.

6) Культура – це не кількість прочитаних книг, а кількість зрозумілих.

 

У тексті листа обов’язково напиши своє прізвище, ім’я та вкажи: «Європейський табір».

 

Не відкладай заповнення на останній момент: вчасно надіслані онлайн анкета й мотиваційна форма підвищать твої шанси потрапити в «Європейський табір - 2019».

Якщо в тебе виникли складнощі із завантаженням форми, повідом нам про це на мейл eurotabir@gmail.com.

 

Оплата за участь у тренінговому курсі та конкурс:

1)Якщо ти заповниш онлайн-анкету і  мотиваційну форму та відправиш нам виконане запропоноване завдання до 1 квітня 2019 р. — вартість участі складатиме 5 500 грн. (у зазначену суму не входить вартість проїзду). Поспішай!! Таких є лише 40 місць!

2) Якщо ти заповниш онлайн-анкету,  мотиваційну форму,  виконаєш запропоноване завдання та відправиш нам до 1 травня 2019 р. — вартість участі складатиме 6 000 грн.  (у зазначену суму не входить вартість проїзду, вона сплачується додатково і складає 1000 грн). Поспішай!! таких є лише 30 місць.

3) Якщо ти заповниш онлайн-анкету,  мотиваційну форму,  виконаєш запропоноване завдання та відправиш  нам його до 30 червня 2019 р. —вартість участі складатиме 6 500 грн.  (у зазначену суму не входить вартість проїзду, вона сплачується додатково і складає 1000 грн). Поспішай!! таких є лише - 10 місць.

 

4) Якщо ти хочеш потрапити на тренінговий курс, але не хочеш заповнювати мотиваційну форму і виконувати завдання, і твої батьки можуть заплатити 11000 грн. (у зазначену суму входить вартість проїзду). Обираєш останній варіант – повідом нас відправивши листа на мейл eurotabir@gmail.com 

 

Результати відбору:

Якщо ти надіслав/надіслала мотиваційну форму до 1 квітня, то результати будуть надіслані на мейл  до 3 квітня. Сплатити вартість програми потрібно буде до 10 квітня.

Якщо ти надіслав/надіслала мотиваційну форму до 1 травня, то результати будуть надіслані на мейл  до  3 травня. Сплатити потрібно до 10 травня.

Якщо ти надіслав/надіслала мотиваційну форму до 30 червня, то результати будуть надіслані на мейл  до 3 липня. Сплатити потрібно до 10 липня.

 

Дочекайся результатів  та ознайомся з  подальшою організаційною інформацією. Кожна пригода має з чогось початися =)

 

Контакти офісу КНГУ:

Україна, 04070, м. Київ, вул. Борисоглібська 4, офіс 10

Tел: +38 (050) 718 10 08 Євген

Tел/факс: +38 (044) 248 36 70

eurotabir@gmail.com

Посилання на сторінку в facebook

 

Білоцький Євген, координатор проекту