Уряд Незалежного Татарстану визнає Голодомор – масовий голод в Україні у 20-30 роки XX століття актом Геноциду керівництва СРСР щодо народу України

2.jpg

Активісти національного руху за незалежність республіки Татарстан створили уряд у вигнанні та “незалежну республіку Татарстан за кордоном”.

Уряд Незалежного Татарстану визнає Голодомор – масовий голод в Україні у 20-30 роки XX століття актом Геноциду керівництва СРСР щодо народу України.

Про це йдеться в заяві голови уряду Рафіса Кашапова.

В документі зазначається, що народ Татарстану близько до серця приймає біль братнього українського народу, тому що тюркські та фіно-угорські народи Ідель-Уралу та Казахстану, як і український, зазнали такого ж акту геноциду у 20-30 роках XX століття.

«Геноцид був спрямований насамперед проти корінних неросійських народів СРСР, масовий голод сприяв зміні етнографічної картини в Україні, Поволжі та Казахстані. Українці, кримські татари, казанські татари, сибірські татари, чуваші, башкорти, ерзя, марійці, мокшани, удмурти, казахи та білоруси стали меншістю на своїй землі», - наголошується в заяві.

В заяві нагадується, що нині Путін діє методами Сталіна, знищуючи продовольство в Україні, нещодавно завдала ударів по портовій інфраструктурі на Чорному морі.

«Після цього політики Заходу активно говорять про голод. І паралельно з цим вони також активно просувають наратив про ймовірність українського «Голодомору 2.0» Ці два моменти: світовий голод і ймовірний український голодомор — тісно переплетені. Захід точно знає, що продовольча проблема аж до голоду в деяких регіонах у найближчому майбутньому неминуча. Злочин комуністичного режиму, це продовження колоніальної політики Російської імперії щодо знищення та асиміляції неросійських народів. Російсько-українська війна, яка йде нині, також своєю головною метою ставить зміну етнографічної карти Євразії: знищення не тільки українського народу, а й колонізованих народів Російської Федерації, яких московська влада використовує у війні з Україною, як гарматне м’ясо», - зазначають в уряді.

Визнаючи акт геноциду українського народу у 20-30 роки XX століття татарський народ в особі Уряду Незалежного Татарстану у вигнанні демонструє готовність провести деокупацію, деколонізацію, декомунізацію Ідель-Уралу та початок будівництва правової суверенної держави Татарстан на підставі демократичних принципів, гуманізму та поваги до прав усіх народів.

 

Шановний Президенте України Зеленський Володимир Олександрович та шановні депутати Верховної Ради України!

Уряд Незалежного Татарстану визнає Голодомор – масовий голод в Україні у 20-30 роки XX століття актом Геноциду керівництва СРСР щодо народу України.

Народ Татарстану близько до серця приймає біль братнього українського народу, тому що тюркські та фінно-угорські народи Ідель-Уралу та Казахстану, як і український, зазнали такого ж акту геноциду у 20-30 роках XX століття. Геноцид був спрямований насамперед проти корінних неросійських народів СРСР, масовий голод сприяв зміні етнографічної картини в Україні, Поволжі та Казахстані. Українці, кримські татари, казанські татари, сибірські татари, чуваші, башкорти, ерзя, марійці, мокшани, удмурти, казахи та білоруси стали меншістю на своїй землі.

Нагадуємо, нині Путін діє методами Сталіна, знищуючи продовольство в Україні, Московія нещодавно завдала ударів по портовій інфраструктурі на Чорному морі. Після цього політики Заходу активно говорять про голод. І паралельно з цим вони також активно просувають наратив про ймовірність українського «Голодомору 2.0» Ці два моменти: світовий голод і ймовірний український голодомор — тісно переплетені. Захід точно знає, що продовольча проблема аж до голоду в деяких регіонах у найближчому майбутньому неминуча.

Злочин комуністичного режиму, це продовження колоніальної політики Російської імперії щодо знищення та асиміляції неросійських народів. Російсько-українська війна, яка йде нині, також своєю головною метою ставить зміну етнографічної карти Євразії: знищення не тільки українського народу, а й колонізованих народів Російської Федерації, яких московська влада використовує у війні з Україною, як гарматне м’ясо.

Визнаючи акт геноциду українського народу у 20-30 роки XX століття татарський народ в особі Уряду Незалежного Татарстану у вигнанні демонструє готовність провести деокупацію, деколонізацію, декомунізацію Ідель-Уралу та початок будівництва правової суверенної держави Татарстан на підставі демократичних принципів, гуманізму та поваги до прав усіх народів.

25. 07. 2023.

З повагою,
Рафіс Кашапов – Прем’єр-міністр Уряду Незалежного Татарстану;
Аїда Абдрахманова – Заступник прем’єр-міністра Уряду Незалежного Татарстану з національних та релігійних питань; 
Нафіс Кашапов – заступник прем’єр-міністра Уряду Незалежного Татарстану зі спорту;
Раїс Мухутдінов – Посол Уряду Незалежного Татарстану в Турецькій Республіці;
Нурлан Салтаєв – Представник Уряду Незалежного Татарстану в Республіці Казахстан;
Динар Мінкаєв – Представник Уряду Незалежного Татарстану в Нідерландах;
Фаріт Закієв – Голова Всетатарського громадського центру (СОТЦ)
 .