Програма табору

unnamed_0.jpg

Табори працюють за унікальною авторською методикою занурення в національні культури.

Відпочиваючи разом, діти навчатимуться взаємодіяти у міжкультурному середовищі, будуть пізнавати і берегти історико-культурну спадщину свого народу, як складову історії і культури нашої держави і загалом, світу; розвиватимуть критичне мислення, розвиватимуть творчі здібності, лідерські якості, стануть впевненішими у собі.

«Джерела» - це місце, де створена атмосфера дружності та безпеки, в якій Ваша дитина може знайти нових друзів.

Усі заняття інтерактивні та креативні. На освітніх локаціях учасники поглиблять навички громадянської позиції і громадянської відповідальності; буде проведена тренінгова програма по лідерству.

Заняття сприяють консолідації учасників, представників з різних етнічних та релігійних спільнот, навколо ідей спільних ціннісних орієнтирів, що є запорукою розвитку демократичного українського суспільства.

 

Будуть проводитись веселі спортивні ігри та змагання. Учасники зможуть себе проявити на майстернях за інтересами (художня майстерня, театральна майстерня, психологія, танці, співи, логіка, кіно-клуб, кендо, прогулянки в горах, перша медична допомога, медіаграмотність, дискусійний клуб та інших), під час щоденних вечірніх заходів, квестів, конкурсів, вікторин, «Живих бібліотек», концертів, флеш-мобів, презентацій своїх національних культур та фестивалю культур на гала-вечері у таборі.

З групою 18-20 учасників працюють 3 кваліфіковані тренери, які пройшли спеціальну підготовку на семінарах.  З ними також працюватимуть психолог, хореограф, вокаліст, керівник спортивної програми, діджей, фотограф. За медичною допомогою можна звернутися до нашого штатного лікаря.

Серед наших педагогів є чоловіки та жінки. Ми заохочуємо участь чоловіків у вихованні дітей.